Whatsapp Hattımız: +90 535 679 92 33

MG Klinik
Çalışma Saatleri

7/24 AÇIK

+90 532 685 33 22

info@mgklinikmarmaris.com

Adres

Kemeraltı Mahallesi Hasan Işık Caddesi No: 22A

Uzm Dyt. Esra Tüfekçi MG Klinik

Uzm. Dyt. Esra Tüfekçi

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden okul birincisi olarak 1999 yılında mezun oldum.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Hastane ve Huzurevinde, Emekli Sandığı Dinlenme ve Bakımevinde Yöneticilik yaptıktan sonra Buca Seyfi Demirsoy Hastanesinde çalışma hayatıma 2005 yılına kadar İzmir’de devam ettim. Bu zaman zarfında yükseklinas eğitimimi tamamlayarak Uzmanlığımı aldım.

Memleketim Muğla’ya dönerek bilgi birikimlerim doğrulutusunda ESLİFE ‘ı kurarak sadece zayıflama olarak değil güzellik, estetik ve yaşam koçluğu da yaparak danışanlarıma ruh beden ve zihin dengesi çerçevesinde sağlıklı yaşamı öğretmeyi hedef aldım.

Okumayı çok sevdiğim için eğitimin bittiğine inanmadım. Ve İşletme Fakültesi, Sağlık Kurumları Yöneticiliği Fakültesi ve Medya İletişim Bölümünü bitirdim.

UNİCEF’in destekliği araştırmalara katıldım. İSO 9001 ve HACCP eğitimlerimi tamamlayarak kurumsal firmalara danışmanlık yaptım.

Çiğ beslenme ve Detoks Programları üzerine pek çok yurt dışı ve yurt içinde eğitimlere katıldım.

2005 yılından itibaren kurduğum ESLİFE Kliniğim ’de pek çok eğitimler, workshoplar düzenleyerek danışan kabulüne halen devam etmekteyim.

Muğla Üniversitesi 2005-2015 yılları arasında eğitmenlik hayatım devam ederken pek çok spor merkezi, otel ve özel hastanelere de danışmanlık görevini sürdürdüm.

Kurumsal Beslenme ile pekçok firmaya danışmanlık hizmeti vermeye devam ederek doğru ve kaliteli menü planlamaları ile sağlıklı beslenmeyi çalışma hayatında bulunan herkese öğretirken firmalara da maliyet yönetiminde destek sağlamaktayım

Çeşitli il ve ilçelerde ilk-orta ve lise okullarında çocuklarımıza sağlıklı beslenmeyi ve kilo kontrolünü nasıl sağlayacakaları konusunda gönüllü olarak eğitimler vermekteyim.

Degrees
Uzman Diyetisyen
Work Days
Wednesday