Whatsapp Hattımız: +90 535 679 92 33

MG Klinik
Çalışma Saatleri

7/24 AÇIK

+90 532 685 33 22

info@mgklinikmarmaris.com

Adres

Kemeraltı Mahallesi Hasan Işık Caddesi No: 22A

Marmaris Şehir Rehberi

Marmaris Şehir Rehberi

Marmaris Şehir Rehberi

Marmaris , doğal güzellikleri ile ön planda olan muazzam bir şehir. İçinde yaşayan için de tatil yapan için de ayrıca güzelliklere sahip. Kış sezonlarında daha yüz bin olamamış ama yaz sezonlarında milyonların bulunduğu bu ışıltı şehirde neler var bir göz atalım.

Şehir merkezinin denize çok yakın olması dilediğiniz zaman size deniz havasını alma imkanı sunuyor. Özellikle şehir merkezinin hemen devamında bulunan marinası ile gece yürüyüşleri bir hayli zevkli olabiliyor.

Tabii bunun yanı sıra marinanın devamında “Barlar Sokağı” diye adlandırılan eğlence adreslerinin bulunduğu kısım geliyor. Müzik sesleri ve ışıltı renkleri ile Barlar Sokağında tatiliniz boyunca oldukça eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Lunaparkı ile çocuklu ailelerin ve aynı zamanda çocuk kalmayı tercih eden bireylerin bir hayli vazgeçilmezi oluyor.

Bir de İçmeler var ki sahil boyu restoran zincirleri ve birçok kültürden yemek imkanı sunuyor. Açıkçası İçmelerde aç kalmak pek mümkün değil.

İçmeler aynı zamanda küçük Marmaris olarak da adlandırılır. Şehir mimarisi Marmaris’ e çok benzeyen ilgi çekici bir yapıya sahiptir. Yaz sezonları dışında sessiz ve sakin olması ile şehirden uzak yaşantı isteyenlerin tercihleri arasında yer alıyor.

Tarihi ve daha detaylı bilgi almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Tıklayın

Sosyal Medya Adreslerimiz:

Linktree

Facebook

Instagram

Twitter