Whatsapp Hattımız: +90 535 679 92 33

MG Klinik
Çalışma Saatleri

7/24 AÇIK

+90 532 685 33 22

info@mgklinikmarmaris.com

Adres

Kemeraltı Mahallesi Hasan Işık Caddesi No: 22A

Randevu Al

Randevu Al

MG Klinik Randevu Al

Marmaris’ in doğal güzellikleri ve mimarisi arasında hem muayene olmak hem de tedavi olmak emin olun size çok iyi gelecek. Ayrıca MG Klinik’ te artık randevu almak çok kolay. Yalnızca butona tıklayın.

Dilerseniz E-posta adreslerimizden bize mail atabilir, dilerseniz telefon ile arayarak randevu ve bilgi alabilir, dilerseniz de bizzat kliniğimizi ziyaret ederek 7/24 randevu alabilirsiniz.

İletişim Adresleri İçin Tıklayın

Randevu Al

Marmaris

Doğal güzellikleri de başta olmak üzere Marmaris olağanüstü güzelliğe sahip bir şehir. Denizin doğal yapısının üzerine yansıması ile Marmaris adeta yeryüzünde bir cennet.

Marmaris hem ruhunuzu iyileştirecek hem de tedavinizde büyük rol oynayarak en büyük yol arkadaşınız olacak.

Siz de Marmaris’ te tedavinizi sürdürmek istemez misiniz?

Hem ortopedi (Op. Dr. Mutlu Güngör) hem de fizik tedavi (Uzm. Fzt. Seray Geçici) alanlarında uzman kadromuz ve 15 yılı aşkın tecrübelerimiz ile size yardımcı olmaya hazırız. Peki ya siz şikayetlerinizden kurtulmaya hazır mısınız?

Gelin birlikte hayata hareket katalım. Bizimle beraber bu yolda emin adımlarla ilerleyin.

Sağlıklı olmak hepimizin hakkı…

MG Klinik

“Hayata Hareket Katar”

MG Klinik web sitemizin yanı sıra yalnızca Fizik Tedavi ile ilgili olan web sitemizi de ziyaret etmek isterseniz butona tıklayabilirsiniz. En yeni gelişmeler ve Fizik Tedavi ile ilgili bilgi alabilir şikayetlerinize çözüm bulabilirsiniz.